Gelios - система супутникового моніторингу транспорту.

GeliosSoft - багатофункціональна інтелектуальна система супутникового GPS і ГЛОНАСС моніторингу. Видалений контроль автотранспорту, спецтехніки, а так само будь-яких рухливих і не рухомих об'єктів. 

Особливості GeliosSoft-хмарні технології-сервіс доступний з будь-якої точки земної кулі, де є Інтернет. Адаптивний інтерфейс-працює на будь-якій операційній системі і будь-якому розмірі екранів мобільних пристроїв. Захист даних-дворівнева система авторизації. Багатомовність - кожен користувач системи може працювати рідною мовою. Дружелюбно і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.

Можливості Gelios:

Онлайн моніторинг транспорту, контроль витрати палива, контроль якості водіння, контроль стану датчиків, контроль відвідування різних геооб'єктів, контроль проходження маршрутів, контроль тривожного стану об'єкта, облік технічного обслуговування, шляхові листи, настроювання системи під інтегратора, моніторинг на базі IOS і Android, власне унікальні програми на базі SDK, використання різного GPS і ГЛОНАСС обладнання. Функціонал програми постійно розширюється з урахуванням побажань клієнтів і тенденцій ринку. На сьогоднішній день web-інтерфейс підтримує роботу різних виробників GPS-трекерів і контролерів виробників, в тому числі всієї лінійки BITREK. Також клієнти Gelios можуть використовувати мобільний додаток для GPS моніторингу на базі IOS і Android.Gelios Mobile. У додатку ви можете оперативно відстежувати, активність об'єктів моніторингу в режимі онлайн. Програмне забезпечення GeliosSoft служить для тисяч клієнтів.

http://leaveamark.com.ua/index.html#features3-5