Gurtam - міжнародна IT-компанія, яка займається розробкою і дистрибуцією програмних рішень в області супутникового моніторингу та управління транспортом, а також інших М2М-рішень з використанням технологій і ГЛОНАСС GPS, GSM та GPRS.

Компанію Gurtam було засновано у 2002 році групою розробників, які працювали над комплексною системою моніторингу AtlantSatellite для мінської філії Міжнародного автомобільного холдингу Атлант-М. З тих пір основна спеціалізація компанії - розробка систем моніторингу транспорту на базі сучасних GPS-технологій. Виконуючи проекти для різних організацій, і співпрацюючи з одним зі світових розробників програмного забезпечення, компанія Gurtam придбала унікальний досвід у галузі створення програмних засобів для систем супутникового моніторингу. Професіоналізм співробітників Gurtam дозволяє надавати своїм численним клієнтам ультрасучасні, ефективні, надійні і універсальні рішення в області супутникового моніторингу, які використовують понад 650 компаній в 70 країнах світу.

Gurtam найбільш відомий своїми продуктами сімейства WIALON, що представляють максимально зручні, надійні і багатофункціональні рішення для супутникового моніторингу.

Центральний офіс компанії розташований в Мінську, представництва також відкриті в Москві (Росія), Каунасі (Литва) та Бостоні (США).

www.gurtam.com