SpeedLimiter 

E-Cruise Dynamic Speed Limiter (DSL) - пристрій для обмеження швидкості на транспортних засобах.

Професійно встановлена ​​система SpeedLimiter не тільки призведе до значного зменшення дорожньо-транспортних пригод, пов'язаних зі швидкістю, але й матиме помітний ефект у зменшенні споживання палива та зведенні викидів CO2 до мінімуму.

SpeedLimiter може бути встановлений для більшості транспортних засобів з електронним прискорювачом та масою ваги транспортного засобу менше 3500 кг (7 716 фунтів).

SpeedLimiter відповідає вимогам ЄС щодо споживання викопного палива в навколишньому середовищі та зменшення забруднюючих речовин від транспортування.

Дбайливе водіння, екологічно безпечне.

Фургони, що рухаються з високою швидкістю, піддаються більшому зносу, якщо мова йде про гальма, удари, шини тощо, тим самим спричиняючи частіші поїздки до механіка.

Якщо встановлено SpeedLimiter, можна встановити обмеження на максимальну швидкість доставки фургона.

Багато фургонів спалюють на 25% більше палива на 80 миль / год (130 км / год), ніж на 68 миль / год (110 км / год).

Це може призвести до величезних заощаджень кожного року.

Встановивши SpeedLimiter, ваша компанія зробить величезний внесок у прагнення зменшити ризик нещасних випадків, викликаних надмірною швидкістю.

З цієї причини SpeedLimiter особливо привабливий для всіх компаній, у яких є автопарк.

Компанія Дискові Системи є офіційним представником виробника устаткування LP

Ви можете замовити SpeedLimiter у наших менеджерів за телефонами 044 502 02 07 або відправити заявку по електронній пошті sales@bitrek.ua

Інтерфейс E-Cruise Dynamic Limiter Speed ​​(DSL) для постачальників систем управління транспортом / телематичних систем (FMS) базується на протоколі зв'язку RS232.

DSL встановив максимальну швидкість руху транспортних засобів, щоб відповідати тій, що вказана інформацією про швидкість руху дороги у FMS.

Якщо потрібна інша швидкість з міркувань безпеки, обмежувач швидкості вимикається, натискаючи на газ на 90% протягом приблизно 1-2 секунд.

Потім автомобіль буде розганятися і перевищувати максимальну швидкість дорожнього руху.

Динамічний обмежувач швидкості буде активовано та регулює максимальну швидкість руху транспортних засобів відповідно до інформації про швидкість руху дорожнього руху, коли швидкість транспортного засобу нижче фактичної межі швидкості руху.

E-Cruise DSL може бути встановлений у більшості автомобільних марок та моделей.

В даний час він доступний для більш ніж 700 транспортних засобів, включаючи легкові автомобілі, мікроавтобуси, вантажівки та автобуси.

Принцип роботи наступний: Адміністратор ПО задає умову і швидкість до якої треба обмежити авто - сервер передає ці дані на GPS трекер, а трекер на динамічний обмежувач швидкості LP.

При роботі з E-Cruise DSL трекер може отримувати і обробляти такі команди:
Установка обмеження швидкості:
setspeedevt XXX; \ r \ n
ХХХ - значення швидкості (Наприклад 050 - 50 км / ч);

Установка заборони на рух:
vehiclestop; \ r \ n

Установка дозволу руху:
vehiclestart; \ r \ n

Команди можуть бути відправлені за допомогою будь-якого доступного каналу зв'язку.

Схема підключення до авто:

 

Дивитися в AR