ТОВ «Дозор Україна» визнана одним із лідерів у галузі моніторингу транспорту в Україні. Компанія впроваджує та постійно розвиває авторську систему моніторингу, логістики, аналітики та охорони транспорту «DozoR». Впровадження системи відкриває можливості для якісного управління транспортом.

 Система моніторингу «DozoR» повністю сумісна із обладнанням компанії Bitrek. Також ТОВ «Дозор Україна» є багаторічним лідером за об’ємами придбаного та поставленого обладнання.

Система «DozoR» в інтеграції із обладнанням Bitrek дозволяє відстежувати в режимі реального часу громадський транспорт, вантажну, прибиральну, кар’єрну та  сільськогосподарську техніку, автомобілі інкасаторських та екстрених служб тощо.

Нашими партнерами є міські ради та ОТГ, комунальні та автотранспортні підприємства, логістичні, гірничодобувні, лісозаготівельні та аграрні підприємства, каршерингові, лізингові та кредитно-банківські установи. Із 2013 року нашими послугами користується понад 800 приватних компаній та 31 орган місцевого самоврядування по всій країні.

Клієнтами «Дозор Україна» є як найбільші агрохолдинги в Україні та Європі,  так і невеликі приватні перевізники. Ми вміємо вибудовувати довготермінові та взаємовигідні партнерські стосунки.

Система «DozoR» постійно вдосконалюється. При розробці програмного забезпечення ми враховуємо індивідуальні побажання та завдання наших партнерів.

Більше інформації можна отримати на нашому сайті: https://dozor.tech/