BITREK запустив продаж міжнародних роумінгових карток від німецького провайдера Emnify.

24 Січень 2024 8:27
1310
0
Рейтинг: 5 из 5 проголосовало 1 человек

Ми запустили продаж міжнародних роумінгових карток від німецького провайдера Emnify. 
Emnify це мультипровайдер, який має одну з найбільш розгалужених мереж в ЄС (понад 540 мереж у понад 195 країнах), і найбільш сучасну оптимізацію логіки роботи карток. Перед запуском ми вивчали 5 різних провайдерів, і Emnify показав найвищу надійність, і найшвидше оновлення подій/даних (в live режимі). 

Останні 6 місяців йшло інтенсивне тестування продукту та платформи, і зараз ми можемо сказати що під час останніх проблем у інших операторів наші сімки відпрацювали на відмінно.

Також ми додали спеціальний тариф Україна, який діє тільки в межах України, і має стабільне покриття всіх трьох операторів (Київстар, Vodafone, Lifecell). 

При погіршенні якості покриття сімка автоматично перемикається на більш якісну мережу. 

Відправляємо ваші замовлення в день оплати. 
 
Стисло про проект: 
 1. Ви можете обрати поміж 4 тарифних планів:
- Україна 30 мб - 1.2 євро/міс
(Покриття Київстар,Vodafone,Lifecell, інші країни не підримуються)
- Європа 30 мб (Україна+ЄС+Туреччина) - 1.65 євро/міс
- Європа 40 мб - 1.94 євро/міс
- Глобал 40 мб (Покриття Україна+ЄС+Туреччина+Країни Кавказу+Казахстан+Китай+Близький Схід+Північна Африка) - 2.4 євро/міс

2. Вартість відправки SMS з веб платформи - 0.11 євро / 1 смс

3. Вартість самої сім карти сплачується один раз, при замовленні картки і складає еквівалент 1.4 євро на день покупки.

4. Кожен клієнт має свій басейн трафіку на місяць, який калькулюється на основі всіх активних карток за місяць в окремому тарифному плані. Приклад: у вас є 40 активних карток в цьому місяці, з яких 20 од в тарифі Європа 30 МБ, і ще 20 од в тарифі Глобал 40 МБ. Це означає що у вас два басейна трафіку:
 •  в тарифі Європа 30 мб ви маєте 20*30=600 МБ / місяць, і
 •  в тарифі Глобал 40 МБ ми маєте 20*40=800 МБ трафіку. 
І якщо загальне споживання трафіку за місяць перевищіть свій басейн - тоді нараховується доплата за екстра МБ. Це убезпечує вас в разі більш активного споживання трафіку якоюсь однією/двома сімкартами.

екстра МБ в тарифі Україна - 0.08 Євро / МБ
екстра МБ в тарифі Європа - 0.10 Євро / МБ
екстра МБ в тарифі Глобал - 0.12 Євро / МБ

 5. Ви керуєте сімками і пристроями через наш електронний кабінет, в якому є наступний функціонал: 
-  додавання sim / пристроїв;
 ⁃ зміна тарифу;
 ⁃ блокування карток;
 ⁃ виставлення лімітів споживання трафіку по карткам/sms;
 ⁃ постановка на паузу пристрою/картки, чорний список операторів та ін. (картка на паузі може знаходитись необмежено по часу, в цей період ви за неї не платите).

Також після укладання договору, вас додають в закриту групу, в якій є вся актуальна інфа для роботи з сімками, останні апдейти/новини, та чат швидкої тех підримки. 

6. Договір укладається з ФОП (3 група, без ПДВ) оплата безготівковим переказом на рахунок в банку. Обмін всіма документами онлайн, через Вчасно. 

Ми знаємо що успіх і розвиток вашого бізнесу напряму залежить від якості онлайну, тому пропонуємо вам продукт який буде працювати незважаючи ні на які шторми навколо. 

Розширені можливості підключення не обов’язково повинні бути дорожчими, тому ми постійно працюємо над покращенням і збільшенням тарифних планів. 

По всім питанням можна звертатись сюди

Мапа покриття країн 

 

 

Ми запустили продаж міжнародних роумінгових карток від німецького провайдера Emnify.  Emnify це мультипровайдер, який має одну з найбільш розгалужених мереж в ЄС (понад 540 мереж у понад 195 країнах), і найбільш сучасну оптимізацію логіки роботи карток. Перед запуском ми вивчали 5 різних прова...
24 Січень 2024 8:27 01309
Наш партнер, компанія  IT INNOVATIONS, розробили  хмарний онлайн сервіс для моніторингу, контролю та управління автопарком - Fleetix. Програмне забезпечення розроблене на останніх сучасних технологіях та забезпечує максимально комфортну та швидку роботу з дани...
16 Серпень 2022 12:46 11522
Шановні партнери, на даний час в Україні йде жорстока та убивча війна, гинуть безневинні люди, знищуються міста та інфраструктура, цілями НВП ТОВ Дискові Системи ніколи не було і не буде знаходитись осторонь загальнодержавних проблем. Ми завжди працюємо за для забезпечення підтримання економіки Укра...
28 Квітень 2022 11:30 0828